Aktualna oferta monet: sklep.pgnum.pl

Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę monet zlotych począwszy od kolekcjonerskich po inwestycyjne. Monety w naszej ofercie zawsze posiadają gwarancję oryginalności i rzetelności opisu. Dla każdego naszego klienta jesteśmy w stanie pomóc w uzupelnieniu kolekcji brakującym egzemplarzem. Służymy fachową poradą przy wyborze kupowanych numizmatów jak i dajemy możliwość uczestniczenia w największych aukcjach stacjonarnych reprezentując naszych klientów osobiście.

Dział antyczny jest najbardziej wymagającym z działów numizmatyki pod względem oryginalności i opisu monet. Na wszystkie nasze monety dajemy dożywotnią gwarancję autentyczności. Wielu numizmatyków skorzystało z naszej bogatej oferty monet antycznych powiększając swoje kolekcje o monety rzadkie jak i w pięknych stanach zachowania.

Nasza oferta monet zagranicznych jest jedną z największych w Polsce. Wielu naszych klientów korzysta z naszych usług dzięki rzetelnym opisom monet i ich stanów zachowania. Dzięki temu, że jeseteśmy obecni na wielu giełdach numizmatycznych mamy mozliwość pomóc w poszukiwaniu monet i poszerzania każdej nawet najbardziej wymagającej kolekcji.

Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przez 20 lat zajmowania się numizmatyką polską, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom monety bardzo rzadkie jak i te pospolite w pięknych stanach zachowania. Służymy profesjonalną poradą w tworzeniu kolekcji monet polskich począwszy od średniowiecza do monet współczesnych. Pomagamy również uzupełnić kolekcje brakującymi egzemplarzami poprzez osobiste reprezentowanie klientów w największych aukcjach stacjonarnych w Polsce i na świecie.

Nasza oferta obejmuje również monety certyfikowane, cięszące się dużą popularnością wśród kolekcjonerów. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na odnajdywanie tych najpiękniejszych egzemplarzy, które po wysłaniu do firm gradujących uzyskują jedne z najwyższych not. Czasami okzauję się, że nawet pospolita moneta okazuje się bardzo rzadką po uzyskaniu bardzo wysokiej noty gradingowej.

Każda kolekcja monet powstaje w oparciu o właściwą literaturę numizmatyczną. W naszym sklepie mogą państwo nabyć szeroką ofertę katalogów, począwszy od katalogów podstawowych pozwalających na proste skategoryzowanie swoich monet, po katalogi profesjonalne, które pozwolą stworzyć nawet najbardziej wymagającą kolekcję. Tak jak monety, literatura numizmatyczna potrafi być rzadka i poszukiwana. W swojej bibliotece posiadamy kilka tysięcy różnych katalogów, dzięki temu wiemy, który katalog zasługuje na szczególną uwagę i który może być najbardziej pomocny w opisywaniu rzadkości i typów zbieranych numizmatów. Służymy pomocą w wybieraniu właściwej literatury do tworzenia kolekcji danego okresu. Większość współczesnych katalogów posiada zdjęcia wraz z opisami i cenami prezentowanych monet, co ułatwia zbieranie monet początkującym kolekcjonerom i pozwala tworzyć nowe kolekcje.