Marek MelcerPodlaski Gabinet Numizmatyczny Marka Melcera swoją oficjalną działalność rozpoczął w 2000 roku. Od początku nasza firma stawiała na rzetelne opisy monet i ich stanów zachowania, dzięki temu dzisiaj nasi klienci darzą nas dużym zaufaniem w tych kwestiach. Od 1999 roku wspólnie z Poznańskim Domem Aukcyjnym zorganizowaliśmy 15 profesjonalnych  aukcji numizmatycznych w Poznaniu. Przez wszystkie te lata zbieraliśmy doświadczenie w handlu numizmatami i ocenianiu stopni ich rzadkości.

Od początku istnienia firmy należymy do Stowarzyszenia Numizmatyków Profesjonalnych gdzie Marek Melcer zaliczany jest do nielicznego grona kilkunastu ekspertów w Polsce.
 
Jako pierwsi i jedni z trzech firm w Polsce zostaliśmy przyjęci do prestiżowej niemieckiej organizacji Der Verband der deutschen Münzenhändler e.V. zrzeszającej tylko firmy zawodowo trudniące się obrotem numizmatami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy kolekcjonerom w tworzeniu i budowaniu ich kolekcji. Blisko współpracujemy z wieloma firmami numizmatycznymi i domami aukcyjnymi w kraju i zagranicą, jesteśmy obecni na większości ważnych giełd i aukcji numizmatycznych zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Pozwala to nam reprezentować naszych klientów i kupować bardzo rzadkie numizmaty w ich imieniu.
 
Na naszej stronie internetowej www.pgnum.pl można znaleźć wszelkie niezbędne informacje o firmie. Po jej modernizacji zamierzamy prezentować i opisywać tam ciekawe i mało poznane jak również słabo opisane w literaturze profesjonalnej numizmaty Polskie i z Polską związane.
 
Nasza firma prowadzi również jeden z największych w Polsce sklepów internetowych www.pgnum.pl/eshop, z bardzo bogatą i imponującą ofertą monet kolekcjonerskich począwszy od antyku po monety współczesne z całego świata. Specjalizujemy się w monetach Polski Królewskiej zwłaszcza w okresie ostatnich Jagiellonów. Naszą ofertę monet europejskich i z całego świata XVII - XX wieku z pewnością można zaliczyć do jednej z najciekawszych w Polsce.

Zapraszamy do współpracy